Tapety Waterperry

Tapety Waterperry

Je preslávená ručne kreslenými a ručne maľovanými vzormi. Táto nová kolekcia tapiet AW16 ‘Waterperry’ od Sandersona obsiahla uvoľnený, impresionistický výtvarný štýl, ktorým prináša sviežu zmenu do klasických námetov kvetinových potlačí a vytvára kolekciu hravej, uvoľnenej elegancie.

‘Waterperry’ je inšpirovaná Britskými vidieckymi záhradami a je oslavou záhradníckej  zručnosti a jemnosti, ktorú v Anglicku nachádzame. Zachytáva pokojnú atmosféru týchto miest, ich rozmanitosť a hojnosť a spontánne vyjadruje tieto prvky v rozmanitosti výberu kvetov, rastlín a stromov. Prírodné vlákna a jemné povrchové úpravy ľahučkých látok vytvárajú atmosféru nedbalej elegancie

Táto kolekcia objavuje paletu nových farebných tónov, v kombinácii so striebornými a šedými odtieňmi s kontrastami tmavých zemitých a svetlých odtieňov. Nachádzame tu aj orgovánové, indigové, krémové a mätové farebné tóny. So sortimentom svojich odtieňov a dizajnov ‘Waterperry’ vytvára kolekciu. ktorá sa môže ľahko zapojiť do interiéru akéhokoľvek štýlu.

Táto kolekcia zahŕňa 10 tapiet vrátane dvoch prekrásnyvch veľkoformátových tapetových panelov. Ponuku doplňujú aj kolekcie tapiet Waterperry, BayWillow a Arley,  Cerwell a Helena Plains.