Látky Waterperry

Látky Waterperry

Renomovaná nová kolekcia AW16 ‘Waterperry’ je preslávená svojimi ručne kreslenými a maľovanými návrhmi. Vyjadruje uvoľnený impresionistický malebný štýl, ktorý prináša živý obrat do klasickej témy kvetinových vzorov a svojou ľahkosťou vytvára kolekciu uvoľnenej elegancie.

‘Waterperry’ je inšpirovaná Britskými vidieckymi záhradami a je oslavou záhradníckej zručnosti a jemnosti, ktorú v Anglicku nachádzame. Zachytáva pokojnú atmosféru týchto miest, ich rozmanitosť a hojnosť a spontánne vyjadruje tieto prvky v rozmanitosti výberu kvetov, rastlín a stromov. Prírodné vlákna a jemné povrchové úpravy ľahučkých látok vytvárajú atmosféru nedbalej elegancie.

Táto kolekcia objavuje paletu nových farebných tónov, v kombinácii so striebornými a šedými odtieňmi s kontrastami tmavých zemitých a svetlých odtieňov. Nachádzame tu aj orgovánové, indigové, krémové a mätové farebné tóny.  So sortimentom svojich odtieňov a dizajnov ‘Waterperry’ vytvára kolekciu ktorá sa môže ľahko zapojiť do interiéru akéhokoľvek štýlu.

Táto kolekcia zahŕňa 7 potlačí a 3 výšivky. Ponuku doplňujú aj kolekcie tapiet Waterperry, BayWillow a Arley, Cherwell a Helena.